Monika Fajer Osobowością Roku województwa śląskiego

Monika Fajer/fot. Radio Fiat

W maju informowaliśmy, że Monika Fajer, prezes 28 Okręgu Solidarnej Polski, zwyciężyła w powiatowym etapie Konkursu Plebiscytowego na Osobowość Roku 2020. Działalność kobiety na rzecz społeczeństwa i samorządu została powtórnie wyróżniona – tym razem w randze wojewódzkiej.

W kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna Monika Fajer otrzymała 1823 głosy:

– To wspaniałe uczucie. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Jest to dla mnie naprawdę bardzo duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz społeczeństwa. Teraz czeka mnie finał ogólnopolski.

Asystent społeczny Ministra Sprawiedliwości Michała Wosia otrzymała wyróżnienie za wieloletnią pracę na rzecz poprawy standardów życia osób skrzywdzonych przez los, a także aktywną działalność względem dzieci, młodzieży oraz straży pożarnych.

– Bardzo lubię swoją pracę. Uwielbiam pracować z ludźmi, a pomaganie sprawia mi po prostu radość. Przede wszystkim zależy mi na wspieraniu rodzin, które stanowią ogromną wartość.

Głosowanie na Osobowość Roku 2020 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna w randze wojewódzkiej trwało do 8 czerwca.

Redakcja Radia Fiat oraz portalu informacyjnego czestochowskie24.pl gratuluje sukcesu i życzy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych inicjatyw.

ABK