Od jutra utrudnienia na ul. Warszawskiej

mzd

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje o utrudnieniach na ul. Warszawskiej w związku z wykonywaniem kolejnych etapów prac.
W dniach 15 – 16 września (wtorek – środa) zamknięta będzie północna część ul. Warszawskiej od wiaduktu nad DK-1 do ronda przy ulicy Dickensa (nie będzie można zjechać z ul. Warszawskiej w kierunku Warszawy). Ruch odbywał będzie się dwukierunkowo po południowej części jezdni. Utrudnienie to związane będzie z przygotowaniem nawierzchni i nakładaniem warstwy ścieralnej.
Z tego samego powodu w dniach 17 – 18 września (czwartek – piątek) zamknięta zostanie południowa część ul. Warszawskiej od wiaduktu nad DK-1 do ronda przy ul. Dickensa (nie będzie można również zjechać z DK-1 na ul. Warszawską). Ruch odbywać będzie się dwukierunkowo po północnej stronie jezdni.
Natomiast od piątku (18 września) od godz. 23.50 do 5.00 dnia następnego z ruchu wyłączone zostaną ronda przy ul. Rząsawskiej i przy ul. Dickensa, a sama ul. Warszawska na odcinku pomiędzy rondami będzie zamknięta.