Pomoc dla schroniska

Staropolskie przysłowie mówi „Pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. Dlatego nie możemy zapominać o czworonogach zamieszkujących Częstochowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, które apeluje o pomoc dla swoich podopiecznych.

Schronisko przy ul. Gilowej prowadzone przez Ogólnopolskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bardzo liczy na pomoc częstochowian. O szczegółach mówi inspektor ds. promocji i administracji częstochowskiego schroniska, Marta Pasieka:

Zachęcamy wszystkich do pomocy podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie. Zarówno i psiaki i kociaki potrzebują karmy. Koty karmy mokrej i oczywiście żwirku bentonitowego. Natomiast jeśli chodzi o psy to tutaj potrzebujemy karmy suchej dobrej jakości taka, która będzie dobrze wpływała na kondycję naszych zwierząt i po której ich brzuszki będą zadowolone.

Zostało jeszcze kilkanaście dni na rozliczenie podatku, można przekazać „1 procent” dla Schroniska. Numer KRS to 0000523832; cel szczegółowy: Oddział Częstochowa. W sprawie dostarczenia produktów dla zwierząt ze Schroniska można kontaktować się przez numer 34 361 65 66 oraz na portalu facebookowym Schroniska.

KKO

Skip to content