Prokuratura zajmie się tankowaniem karetek. Mirosław Kowalik: – Uważamy, że sprawa ma drugie dno

karetka

Częstochowska „Solidarność” wystosowała pismo do przewodniczącego komisji zdrowia Rady Miasta Częstochowy oraz prezydenta z prośbą o wyjaśnienie kuriozalnej sytuacji z tankowaniem karetek przez ratowników medycznych. Niestety nikt z władz miasta nie wykonał najmniejszego ruchu w celu wyjaśnienia tej sprawy. Wobec tego „Solidarność” postanowiła skierować sprawę do prokuratury. Więcej o sprawie mówi Mirosław Kowalik, przewodniczący częstochowskiej „Solidarności”: [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/02/karetki-s.mp3]

Pracownicy pogotowia w obawie przed utratą pracy nie chcą zabierać publicznego głosu w tej sprawie. Oczekujemy na doniesienia z prokuratury, o których będziemy informować na bieżąco.

Mariusz Rajek

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content