Rio Grappling Club z medalem na Mistrzostwach Polski

Brązowy medal na IX Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi, w kategorii niebieskie pasy -51,5 kg, wywalczyła w miniony weekend Kwiatkowska Kamila, zawodniczka klubu Rio Grappling Club Częstochowa.

Brazylijskie Jiu-Jitsu to jeden z najszybciej rozwijających się sportów walki, który zyskuje rzesze sympatyków na całym świecie. Walka skupia się na kontroli oraz poddaniu przeciwnika poprzez zastosowanie dźwigni czy duszeń co czyni go jedną z najskuteczniejszych sztuk walk. W dniach 23-24 lutego w Luboniu, koło Poznania, odbyła się kolejna, IX edycja Mistrzostw Polski, w formule bez kimon, na której wystartowało ponad 1000 zawodników.

źródło: bjjczestochowa.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content