15 marca o godz. 10.00 Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie dotyczące pozyskiwania środków na realizację projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie z cyklu „EFS-owe śląskie – szanse i wyzwania w pozyskiwaniu oraz realizacji projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego” przeznaczone jest dla osób i instytucji, które zainteresowane są informacjami na temat składania aplikacji i realizowania projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizatorem jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie przy współpracy z Wydziałem EFS Urzędu Marszałkowskiego Woj. Śląskiego, podmiotami wdrażającymi Regionalny Program Operacyjny WSL 2014-2020 oraz samorządami z terenu województwa.

Spotkanie odbędzie się w środę 15 marca, w godz. 10.00-13.00, w sali nr 1 Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy na stronie Urzędu Miasta Częstochowy.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content