Targi Pracy na Politechnice Częstochowskiej

W środę 28 lutego na Politechnice Częstochowskiej w auli Wydziału Zarządzania odbyły się po raz kolejny targi Pracy.   – W tym roku zgłosiło się aż 36 firm –  mówi rzeczniczka uczelni Izabela Walarowska. Targi od lat gromadzą tłumy młodzieży, zarówno studentów Politechniki, jak i absolwentów oraz osób poszukujących zatrudnienia. Firmowe stoiska przygotowuje corocznie kilkudziesięciu wystawców. W gronie firm prezentujących swoją ofertę pracy, staży i praktyk znaleźli się przedstawiciele firm spedycyjnych, bankowych, edukacyjnych oraz IT.

Organizatorem corocznych targów jest uczelniane Biuro Karier i Marketingu. Akademickie Targi Pracy mają już kilkuletnią tradycję i na stałe weszły do kalendarza imprez odbywających się na Politechnice. Patronat honorowy nad Targami objęli: Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz częstochowski magistrat.

PN

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content