Targi Pracy na Politechnice Częstochowskiej

Częstochowska uczelnia już po raz kolejny jest organizatorem tej wyjątkowej imprezy. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, także i teraz 10 kwietnia, Targi Pracy zostały przygotowane w Hali Sportowej „Politechnik”.

Wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem. Dotyczy to zarówno odwiedzających, jak i firm, chcących wystawić swoje stanowiska na targach Politechniki Częstochowskiej. W tegorocznej edycji jest ich aż 51. Więcej na temat wydarzenia powiedziała rzecznik prasowa uczelni, dr inż. Katarzyna Brendzel:

– My, jako Politechnika Częstochowska Targi Pracy organizujemy od kilkunastu lat. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem. Naszym celem jest, by pomóc studentom, którzy już wkrótce staną się absolwentami, do znalezienia ciekawej pracy. Targi Pracy są dla nich dobrą okazją, by zdobyć bezpośredni kontakt z firmami, a przede wszystkim poznać, jakie są wymogi na rynku, jacy specjaliści są poszukiwani, z jakimi umiejętnościami. Ci młodzi ludzie mają jeszcze czas, żeby zbudować swoje portfolio zawodowe i przygotować się do wejścia w dorosłe życie.

Oprócz możliwości spojrzenia z bliska na oferty pracy, zwiedzający mogli także zasięgnąć porady na temat tworzenia CV. Ponadto można było dowiedzieć się jak podnieść swoje kwalifikacje.

Targi Pracy w Hali Sportowej „Politechnik” przy Al. Armii Krajowej 23/25 potrwały od godziny 10:00 do 14:00. Patronat Honorowy nad eventem objęli: Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol, Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

WS

Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Fot.: Radio Fiat
Skip to content