We wtorek 16 kwietnia w murach Akademii im. Jana Długosza odbyły się po raz kolejny uczelniane Targi Pracy. Dzięki nim studenci i absolwenci mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą lokalnych pracodawców, a firmy z różnych branż pozyskać wykształconych pracowników. – W tym roku mamy ponad 20 stoisk i jest  rekordowa liczba podmiotów, które uczestniczą w tego typu imprezie  – mówi Mateusz Szymala z Biura Karier Akademii im. Jana Długosza.

W trakcie targów wielu studentów skorzystało z możliwości bezpłatnego zbadania wzroku. Mówi optometrysta Tadeusz Bielec z Centrum Okulistycznego „PROVISUS”. W trakcie targów obecni byli także przedstawiciele urzędu pracy. Można było ponadto wziąć udział w licznych pokazach, warsztatach i spotkaniach, a także zwiedzić obiekty należące do uczelni.

PNP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content