bezpieczeństwo

Policjanci ostrzegają przed kradzieżami mieszkaniowymi. W miniony piątek, ofiarą oszustki została 88-letnia częstochowianka. Kobieta wpuściła fałszywą pracownicę administracji do domu. W czasie pobytu, oszustka ukradła oszczędności w kwocie kilku tysięcy złotych.
18 lipca około godziny 13.00 do jednego z mieszkań na ulicy Armii Krajowej  zapukała kobieta, która przedstawiła się, iż jest z administracji a celem jej wizyty  jest oświadczenie o opłatach czynszowych, które staruszka miała wypełnić. W czasie pobytu, oszustka poprosiła o herbatę i  wtedy najprawdopodobniej wykorzystując nieuwagę starszej pani, ukradła jej oszczędności.
Częstochowska Policja apeluje o ostrożność, rozwagę a także o to aby nigdy nie wpuszczać obcych. Nigdy tak naprawdę nie wiemy kto stoi za drzwiami, dlatego bądźmy szczególnie ostrożni.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content