„Wodne szmery” w Pracowni Wielokropka

Upały doskwierają wszystkim. Wielu z nas, mieszkańców bloków z wielkiej płyty, szuka miejsc, gdzie można by się ochłodzić. Okazuje się, że takowe znajdziemy właśnie pośrodku blokowiska. Nie mamy tu na myśli akurat fontanny, ale Pracownię Artystyczną Wielokropka, która 9 sierpnia zaprosiła milusińskich na zajęcia pod hasłem „Wodne szmery”.

Ich ideę przedstawia Marta Szkiel:

– To hasło pozwala nam zaszaleć w temacie wody. Z dziećmi w wieku 1-3 lat malowaliśmy lodem, łowiliśmy skarby w wodzie, puszczaliśmy bańki i robiliśmy zabawkę sensoryczną. Program zajęć dla przedszkolaków jest podobny, ale wzbogaciliśmy go jeszcze o kilka konkurencji sportowych. Jest taki upał, że nic, tylko się schładzać.

Choć nie wszyscy uczestnicy „Wodnych szmerów” umieli mówić, to jednak ich uśmiechnięte twarze były najlepszą recenzją tych zajęć.

Marta Szkiel z Pracowni Artystycznej Wielokropka przygotowała atrakcje również na kolejne wakacyjne czwartki. Będą to kolejno: “Zielone ślady”, “Dźwiękoczary” i “Papierowe szelesty”.

MO

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content