XXV Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie – utrudnienia w ruchu!

W dniach 1-3 września w naszym mieście organizowane są „Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie”. Pod tą tradycyjną nazwą kryją się wydarzenia : Krajowa Wystawa Rolnicza i Dni Europejskiej Kultury Ludowej.
Imprezy w ramach obchodów będą powodowały konieczność wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Od najbliższego piątku (1 września) od godz. 08.00 do niedzieli (3 września) do godz. 22.00 włącznie zamknięte dla ruchu kołowego będą obie jezdnie III al.NMP (nie będą działały oba postoje Taxi) i ulica Kossak-Szczuckiej; poza tym część Wystawy znajdzie się na początku alei H.Sienkiewicza, a na odcinku II al.NMP od pl.Biegańskiego do al.Kościuszki, na pasażu środkowym, znajdzie się kiermasz handlowy.
Ulice przylegające do placu Biegańskiego (odcinki ulic: Dąbrowskiego, Nowowiejskiego, Śląskiej i Kilińskiego) w dniach od 1-3. września br. tj. od najbliższego piątku od godz. 19.00 do niedzieli do godz. 22.00 włącznie będą zwężone do jednego pasa ruchu.
Na ulicach centrum miasta w otoczeniu terenu „Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich” od piątku do niedzieli należy liczyć się ze zwiększonym natężeniem ruchu.
Info-DoZyn-17-Mapka