Zaginął Marcin Matuszewski z Blachowni

Zaginiony Marcin Matuszewski fot. czestochowa.slaska.policja.gov.pl

Komenda Miejska Policji w Częstochowie poszukuje 37-letniego mieszkańca Blachowni. Marcin Matuszewski wyszedł z domu w piątek, 8 maja 2020r. około południa i do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Z domu odjechał na srebrnym rowerze typu damka. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

37-letni Marcin Matuszewski wyszedł z domu w piątek, 8 maja 2020 roku około południa. Z ul. Klonowej w Blachowni odjechał srebrnym rowerem typu damka. Według wstępnych ustaleń mógł on pojechać do Częstochowy w rejon cmentarza przy ul. Rocha.

RYSOPIS: 168cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy ciemne bardzo krótkie, oczy niebieskie

UBIÓR: kolorowe krótkie spodenki, koszulka typu moro, bluza sportowa czerwona z kapturem (z napisem adidas), czarny plecak, białe skarpetki, buty ciemne (z napisem adidas)

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon 47 858 1255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

źródło: czestochowa.slaska.policja.gov.pl

Skip to content