W najbliższą niedzielę 3 lipca odbędzie się koncert autorski poezji śpiewanej „Zanurzam dłonie w Miłosierdzie” zespołu Impast. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 na scenie muzyczno-teatralnej Zygmunt przy kościele św. Zygmunta w Częstochowie. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem abp. Wacława Depo.

O koncercie mówi Aleksandra Kowalska, z zespołu Impast:

– Będzie to koncert, staramy się aby na każdym koncercie z tego projektu coś nowego wprowadzić coś co będzie kolejnym nowym akcentem wyrażającym właśnie Miłosierdzie Boże, gdzie chcemy oddać cześć Bożemu Miłosierdziu. Będą tutaj fragmenty czytane z dzienniczka siostry Faustyny. Także myślę, że one będą bardzo takim istotnym elementem, który pozwoli bardziej zgłębić tutaj tę tajemnicę. A więc zarówno muzyka, zarówno słowo czytane. Wszystko to będzie zmierzało ku temu by jak najlepiej, jak najpełniej oddać klimat modlitewny, klimat zadumy, refleksji.

Zespół Impast powstał w listopadzie 2015 roku. Jego założycielką jest Aleksandra Kowalska, autorka tekstów i muzyki z gatunku poezji śpiewanej. Treść utworów dotyczy miłości, zaufania, miłosierdzia Bożego oraz zawierzenia życia ludzkiego opiece Matce Najświętszej.

KKO

Plakat – “Zanurzam dłonie w Miłosierdzie”
Skip to content