Zdajesz egzamin na prawo jazdy? Zapisz się przez internet

WORD-720x405

Już od lutego w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego na egzaminy na prawo jazdy można zapisywać się za pośrednictwem internetu. Tak jest również w częstochowskim WORD-zie. Istnieje jednak pewne zastrzeżenie.
– Problem jest w tym, że WORD musi zweryfikowaną daną osobę, dlatego za pierwszym razem kandydat na kierowcę musi przyjść do nas osobiście, musimy sprawdzić jego dokumenty tożsamości. Jeśli mamy już w bazie zarejestrowany profil kandydata, wtedy wszystkie następne terminy egzaminów można ustalać zdalnie poprzez internet – tłumaczy dyrektor częstochowskiego WORD-u Maciej Wawrzkiewicz.
Dokonanie zapisu na egzamin przez internet jest proste i wygodne. – Wystarczy wejść na naszą stronę, kliknąć na zakładkę “egzaminy on-line” i aplikacja poprowadzi już krok po kroku kandydata na kierowcę – co ma wykonać, jak się zapisać, jak wybrać termin. Opłaty dokonujemy też przez internet – dodaje dyrektor Wawrzkiewicz.
Zmiany terminu egzaminu również można dokonać przez internet, jednak należy to zrobić nie później niż na dwa dni przed wyznaczoną datą.
Szczegóły dotyczące nowych możliwości zapisania się na egzamin w WORD-zie znaleźć można na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie.

 

KK

Skip to content