Caritas Archidiecezji Częstochowskiej wraz z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza na zimowisko dla dzieci i młodzieży w dniach 9-18 lutego.

Chcemy zapewnić dzieciom bogaty program, oprócz wycieczek, zajęcia, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, zabawy na świeżym powietrzu i wyjazd do aquaparku – mówi ks. Paweł Dzierzkowski, zastępca dyrektora częstochowskiej Caritas.

Zimowisko jak co roku odbędzie się w Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej „Święta Puszcza” w Olsztynie k/Częstochowy.

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników oferuje atrakcyjną ofertę 10-dniowego wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży będących dziećmi rolników, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS, pobiera rentę bądź emeryturę KRUS.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie caritas.czest.pl.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content