Zmiany na częstochowskich przystankach autobusowych

Od dziś (3 marca) w życie wchodzą zmiany, które obowiązywać będą na przystankach RZECZNA i POWSTAŃCÓW WARSZAWY . Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie poinformował, że ze względu na prowadzone prace drogowe tymczasowy przystanek RZECZNA w kier. Dźbowa zostaje przeniesiony ok. 300 m. wcześniej naprzeciwko przystanku w kierunku centrum i skrzyżowania ulic Powstańców Warszawy i Malowniczej.

Zawieszony również zostaje przystanek POWSTAŃCÓW WARSZAWY w kier. centrum. MZDiT prosi o korzystanie z sąsiednich przystanków: RZECZNA przy skrzyżowaniu z ulicą Rzeczną i Malowniczą lub DŹBÓW  przy rondzie i skrzyżowaniu ulic Powstańców Warszawy, Leśnej i Gościnnej.

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content