Ugrupowanie Marandy: – nie identyfikuje się z prawicą, ideologicznie według uznania członków, ale za to jednym głosem mówi o gospodarce

marandaaa
Mieszkańcy Częstochowy to nazwa nowego ugrupowania samorządowego. Jego założycielem jest radny Marcin Maranda, poranny gość Radia FIAT, który w ubiegłym roku wystąpił z Klubu Radnych „Wspólnoty”. “Mieszkańcy Częstochowy” to podobno pracowici, uczciwi “fachowcy polityczni”. A kto jest ich kandydatem na prezydenta? Ugrupowanie, jak mówi założyciel, jest otwarte na wszystkich i nie identyfikuje się z żadną z opcji politycznych. Czy taka neutralność może być przekonywująca dla wyborców, którzy od polityków oczekują gwarancji reprezentacji i obrony ich poglądów? A kto jest ich kandydatem na prezydenta?
[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/03/GOSC_MARANDA_64.mp3]

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content