Raków

Piłkarze częstochowskiego Rakowa potrzebują ligowych punktów jak powietrza do oddychania. Stawka jest bowiem bardzo wysoka – utrzymanie się w II-ligowych rozgrywkach. Przed dzisiejszym meczem czerwono-niebiescy z dorobkiem 31 punktów na koncie zajmowali w tabeli dziewiąte miejsce. MKS Kluczbork z kolei tracił do rakowa 1 punkt plasując się na 11 pozycji. Obie drużyny miały więc ogromny apetyt na zwycięstwo i zainkasowanie kompletu 3 punktów. Po emocjonującym i stojącym na dobrym poziomie pojedynku wszystko zakończyło się jednak podziałem punktów. Bramki padały w II części meczu, najpierw do siatki gości spod Jasnej Góry w 53 minucie trafił Paweł Gierak, a wyrównał w 81 minucie spotkania Adrian Świerk.

Po meczu z trenerem Rakowa Jerzym Brzęczkiem rozmawiał Jacek Jarawka: [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/04/mks-brzeczek-na-portal.mp3]

MKS Kluczbork – Raków Częstochowa 1:1 (0:0)

1-0 Paweł Gierak ’53

1-1 Adrian Świerk ’81

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.