W czwartek na SGP Arenie Puchar Ekstraligi 250 cc

 

Jutro (w czwartek, 27 czerwca) na SGP Arenie Częstochowa rozegrana zostanie III runda Pucharu Ekstraligi w klasie 250 cc. Zawody, które przeznaczone są dla młodych jeźdźców w wieku od 13 do 16 lat, rozpoczną się o godzinie 17.00. Wstęp na czwartkowe zmagania jest bezpłatny. Wejście na stadion możliwe będzie od godziny 16.00 wyłącznie główną bramą od ulicy Orlik-Rückemanna.

Zawody będą miały charakter 20-biegowego turnieju indywidualnego. W gronie uczestników oprócz krajowych jeźdźców znajdą się również obcokrajowcy. Barw Włókniarza bronić będzie Franciszek Karczewski, który od kilku dni jest posiadaczem licencji w klasie 250 cc.

Lista startowa:
1. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik)
2. Wiktor Rafalski (GTŻ Grudziądz)
3. Seweryn Orgacki (GTŻ Grudziądz)
4. Krzysztof Lewandowski (GTM Start Gniezno)
5. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
6.
7. Antoni Mencel (Unia Leszno)
8. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa)
9. Mateusz Panicz (Sparta Wrocław)
10 Hubert Jabłoński (Unia Leszno)
11. Francis GUSTS (Łotwa)
12. Damian Ratajczak (Unia Leszno)
13. Fabian Ragus (Falubaz Zielona Góra)
14. Sebastian Koessler (Austria)
15. Markus Lill (Estonia)
16. Kacper Łobodziński (GTŻ Grudziądz)

foto i tekst: www.wlokniarz.com

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content