77FM zaśpiewa dla Królowej Polski w parafii św. Zygmunta

We wtorek 3 maja będziemy przeżywać w Kościele uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Z tej okazji zespół 77FM Formacja z Mocą zaprasza na koncert uwielbieniowy do parafii św. Zygmunta w Częstochowie.

Po raz kolejny zespół 77FM zachwyci słuchaczy piękną muzyką i chóralnym śpiewem. Początek koncertu zaplanowano na godz. 19:00. O szczegółach mówi wokalistka zespołu Marta Madejska:

Bardzo się cieszymy, że dostaliśmy zaproszenie od ks. proboszcza Jacka Marcińca do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbywają się tego dnia w parafii św. Zygmunta. Będziemy mogli zagrać koncert 77FM w pięknej auli widowiskowej. Cieszymy się tym bardziej, że jest to nasz pierwszy koncert po przerwie pandemicznej. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać.

Fot. Archiwum Radia Fiat

Jak podkreśla Marta Madejska, koncert będzie wspaniałą okazją zarówno do pośpiewania, ale także do wspólnej modlitwy. Jaki repertuar zaplanowali dla nas wykonawcy?

Repertuar jak zwykle uwielbieniowy. Będzie kilka piosenek z naszej płyty, ale będą też utwory typowo uwielbieniowe, które są przez wszystkich znane i lubiane, żebyśmy wszyscy razem mogli pośpiewać i się pomodlić. Nie zabraknie także także utworu dla naszej Matki Maryi, do której też będziemy się zwracać podczas tego koncertu.

A zatem aula widowiskowa w parafii św. Zygmunta, wtorek 3 maja, godz. 19:00.

Skip to content