Bibliodrama ŻAŁOBA – odkrywanie prawdziwej wartości

W najbliższą niedzielę 28 października w godz. 11.00 – 17.00 w „Pracowni Rozwoju Osobistego” al. Wolności 35 (tuż obok Dworca PKP/PKS) odbędzie się Bibliodrama ŻAŁOBA – odkrywanie prawdziwej wartości.

Doświadczenie opuszczenia, tęsknoty, smutku, żalu, gniewu i poczucia winy – to najczęstsze uczucia towarzyszące żałobie. Cierpienie dotyka całego człowieka – jego emocji, duchowości i ciała. Jednak żałoba wiąże się nie tylko ze stratą kogoś bliskiego, ale jest również efektem doznawanych innych strat życiowych.

Zostanie podjęty temat, bardziej wchodząc w świat Biblii przez wyobraźnię, pracę ciałem, używając różnych dziedzin sztuki. Celem jest doświadczenie duchowe i rozwój wiary.

Jest również możliwość udziału w warsztatach o tym samym temacie, w sobotę 27 października 2018 r. Ta propozycja jest rozwiązaniem najbardziej komplementarnym. Zakłada zdobycie konkretnej wiedzy (sobota), którą uczestnik spotkania może przepracować (niedziela). Więcej informacji na temat warsztatów na stronie www.bibliodrama.edu.pl, e-mail: pracownia@pro-ty.pl.