Katechezy ewangelizacyjne u św. Zygmunta

Fot. Radio Fiat

Jeśli czujesz pustkę w życiu, przygnębiają Cię problemy dnia codziennego, doświadczasz samotności i cierpienia, przyjdź na spotkania ewangelizacyjne w parafii św. Zygmunta. Cykl katechez dla dorosłych i młodzieży rozpocznie się 12 października o godz. 19.

Do wspólnej modlitwy, słuchania Słowa Bożego oraz udziału w katechezach zaprasza ks. Jacek Marciniec, proboszcz parafii św. Zygmunta w Częstochowie.

– Bardzo się cieszę, że będziemy mogli słuchać katechez, dotyczących podstaw naszej wiary. Katechezy prowadzone są w szkołach, a później kontakt ze Słowem Bożym trochę zanika. Brakuje spotkań dla dorosłych i młodzieży, gdzie rozmawia się o Ewangelii i Panu Bogu. Cykl naszych katechez to szansa wysłuchania kogoś, kto żyje Słowem Bożym na co dzień.

Doświadczeniem kryzysu oraz świadectwem wiary podzielą się ludzie świeccy, głównie matki i ojcowie rodzin wielodzietnych, którzy zmagają się z różnymi troskami życia małżeńskiego i rodzinnego. Spotkania trwać będą w poniedziałki i czwartki o godz. 19.

ABK

Skip to content