Księgarnia Świętego Pawła zaprasza na spotkania

Warsztaty biblijne oraz spotkanie z pisarką Agatą Rusak to dwa wydarzenia organizowane w marcu przez Księgarnię Świętego Pawła. Pierwsze z nich odbędzie się już 7 marca.

Tematem najbliższych warsztatów będzie kwestia posłuszeństwa, o czym mówi dyrektor Edycji Świętego Pawła ks. Przemysław Kosior:

– Jest to temat, który budzi pewne emocje. Warsztaty biblijne odbywają się w pierwsze piątki miesiąca. Opieramy się przede wszystkim na Piśmie Świętym, które stanowi punkt wyjścia do refleksji do tematu, który chcemy podjąć. Teraz będzie to sprawa posłuszeństwa. Kiedy czytamy fragment Listu do Rzymian (rozdział 13.), w pierwszym momencie może wzbudzić się w nas sprzeciw wobec tego, co o posłuszeństwie myśli św. Paweł. To, jak rozumieć posłuszeństwo oraz jak w nim żyć wcale nie jest takie oczywiste.

Jak dodaje Joanna Gawęda z Edycji Świętego Pawła – posłuszeństwo może być też darem. Gdy podejmujemy w życiu błędne decyzje, potrzebujemy mądrzejszego głosu. Takiego, który nas odpowiednio pokieruje.

Kilka dni później, 11 marca, Księgarnia Edycji Świętego Pawła zaprasza natomiast na wieczór z Agatą Rusak, autorką książki „Ona zraniona”:

– Agata Rusak to bardzo dobra psycholog chrześcijańska. Będzie mówiła bardzo ciekawą konferencję o miłości do samego siebie i pogodzeniu się ze swoim życiem. Przyjęcia wszystkiego, co jest trudne. Pomyśleliśmy, że będzie to wydarzenie przeznaczone dla kobiet. Można się zapisać w Księgarni Edycji Świętego Pawła.

Spotkanie autorskie rozpocznie się o godz. 17.05, natomiast chętni do udziału w warsztatach biblijnych zaproszeni są do Edycji Świętego Pawła 7 marca o godz. 17.15.

ABK

Skip to content