W kalendarzu pozostało jeszcze 18 dni karnawału. Trwają różne bale i zabawy karnawałowe. Również Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza chętnych na bal karnawałowy do parafii św. Floriana w Częstochowie mówi prezes KSM Kamila Suchańska:

– Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży pragnie bardzo serdecznie zaprosić wszystkie wspólnoty oraz starszych, którzy pragną pobawić się z młodymi, na bal karnawałowy w dniu 15 lutego w parafii św. Floriana w Częstochowie. Rozpoczynamy Mszą św. o 17.30, po której rozpocznie się zabawa do godz. 12.00. Bawimy się bez alkoholu.  Do zobaczenia !

Wszystkie informacje u zastępcy sekretarza Magdaleny Kowalczyk pod numerem telefonu 603 200 797. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży jest stowarzyszeniem kościelnym, zrzeszającym młodych katolików świeckich, otwartych na działania we wspólnocie. KSM tworzy młodzież w wieku od 14 do 30 lat.

Foto źródło: ksm-czestochowa.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content