W niedzielę 30 października w Auli Duszpasterstwa Nazaret przy Archikatedrze Świętej Rodziny odbędzie Bal Wszystkich Świętych dla dzieci ze szkół podstawowych. W programie przewidziano zabawy i konkursy. Nagrodzone zostaną także najpiękniejsze kostiumy świętych.

O szczegółach mówi ks. Łukasz Sakowski z parafii archikatedralnej:

W niedzielę 30 października parafia Świętej Rodziny razem ze Szkołą Podstawową nr 35 organizują Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci z naszej parafii, dzieci z naszej dzielnicy oraz te, zaprzyjaźnione z naszą parafią, by przebrały się za ulubionego świętego lub świętą i odliczyły się w naszej Auli Archikatedralnej.

Jeśli są konkursy, to muszą być też nagrody. Ks. Łukasz zapowiedział, że upominków nie zabraknie. Najważniejszy plebiscyt podczas Balu będzie dotyczył kostiumów:

Za najpiękniejsze przebrania będą oczywiście nagrody: będą to bony do Galerii Jurajskiej, vouchery do Stacji Grawitacji, sprzęt komputerowy, nagrody książkowe i wiele innych. Podczas tej naszej zabawy będzie wiele konkursów, będziemy sobie także przybliżać życiorysy naszych ulubionych świętych. W programie mamy także poczęstunek: jak co roku będą pączki i tradycyjnie pizza. Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym Balu Wszystkich Świętych.

Zapisy na bal potrwają do 28 października. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz pod numerami telefonów parafii archikatedralnej.

Skip to content