Powoli kończy się czas kolędowania, który w Polsce trwa do 2 lutego. Na jeden z ostatnich koncertów kolęd w tym okresie zaprasza Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Częstochowie.
O szczegółach koncertu mówi ks. Marek Cisowski, dyrygent chóru seminaryjnego:
– Koncert kolęd i pastorałek w kaplicy seminaryjnej Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego odbywa się już od wielu lat. Na koncert zapraszamy wszystkich chętnych do śpiewania kolęd i do słuchania kolęd i pastorałek w opracowaniu znakomitych muzyków polskich, którzy swój warsztat i kunszt muzyczny przenieśli na ramy tych nut kolędowych. Koncert odbywa się w tym roku pod hasłem “A pokój na ziemi”. Jest to wyimek z kolędy. Chcemy się modlić o pokój na Ukrainie, pokój na świecie. Chcemy też naszym śpiewem i modlitwą włączyć się w tę ideę modlitwy i wsparcia pokoju. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnego śpiewania i kolędowania.
Koncert Kolęd w wykonaniu chóru Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Częstochowie w najbliższą niedzielę 29 stycznia o godz. 17.00. Wstęp oczywiście wolny.

Skip to content