Zespół „NiemaGOtu” zagra w Dolinie Miłosiedzia

To nie tylko śpiew i granie – to prawdziwe Boga wychwalanie! Zespół „NiemaGOtu” zaprasza wszystkich słuchaczy do wspólnego Uwielbienia na koncercie w częstochowskiej Dolinie Miłosierdzia. Muzyczne wydarzenie odbędzie się 11 września o godz. 18.00.

Zespół „NiemaGOtu” powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór „Błogosławieni miłosierni” został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pierwszy opublikowany w Sieci utwór, czyli „Nie mądrość świata tego” ma już prawie 5,5 mln wyświetleń. Jak mówi wokalistka zespołu Ola Maciejewska – radość z muzycznych sukcesów motywuje jednocześnie do dalszej pracy ewangelizacyjnej:

– To, co najbardziej motywuje nas do dzieła ewangelizacji jest poczucie posłania przez Boga, jako Jego narzędzi. To Bóg wyposażył nas w talenty, które posiadamy. Nie możemy więc tych darów trzymać tylko dla siebie. Mamy je nieść światu poprzez to, co umiemy robić – muzykę.

Koncert w Dolinie Miłosierdzia to jeden z przystanków dłuższej trasy, promującej najnowszą płytę zespołu zatytułowaną „I To”:

– Płyta ukazała się w grudniu ubiegłego roku. Z powodu sytuacji epidemicznej i lockdownu nie mogliśmy jednak zaprezentować publiczności nowego repertuaru. Na pewno będzie więc sporo utworów z nowej płyty oraz te najbardziej znane. Z pewnością będziecie Państwo zadowoleni.

Grupa muzyczna „NiemaGOtu” zagra dla częstochowskiej publiczności już 11 września o godz. 18.00 w Dolinie Miłosierdzia.

ABK

Skip to content