Przeboje z filmów i musicali w wykonaniu chóru Filharmonii Częstochowskiej „Collegium Cantorum” to muzyczna propozycja na grudniowy wieczór. Melomani usłyszą hity takich twórców jak: Sting, Stevie Wonder czy Adele.

– Przypomnimy ballady z Broadwayu i zanurzymy się w melodiach standardów jazzowych. Pogodna mieszanka znanych piosenek to gwarancja doskonałej zabawy – mówi dyrygent chóru „Collegium Cantorum” Janusz Siadlak:

– Będzie to muzyka filmowa i musicalowa w wykonaniu solistów, duetów oraz całego zespołu. Usłyszycie Państwo wspaniałe piosenki. Będą to utwory, które publiczność uwielbia. Wydarzenie będzie przeciwwagą do smutnego nastroju, który nas obecnie otacza.

Koncert odbędzie się 2 grudnia o godz. 19.00 w sali kameralnej Filharmonii Częstochowskiej:

– Kontynuujemy radość śpiewania, co jest głównym przesłaniem tego wieczoru. Usłyszycie Państwo utwory z „Upiora w operze”, „Nędzników”, „Amerykanina w Paryżu”, czy „Księcia Egiptu”.

W związku z wprowadzeniem przez rząd obostrzeń sanitarnych publiczność będzie mogła zająć jedynie połowę dostępnych w sali miejsc. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych na Covid-19.

ABK

Skip to content