Konkurs plastyczny „Raków oczami dzieciaków”

Zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji Raków Częstochowa wraz ze Stowarzyszeniem Wieczny Raków oraz Centrum Handlowym „Jagiellończycy” zapraszają do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Raków oczami dzieciaków”. Pierwsza edycja rywalizacji dla dzieci miała miejsce w ubiegłym roku.

Szczegóły konkursu przedstawia Michał Szprendałowicz – rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa:

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy konkurs wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Wieczny Raków i z Centrum Handlowym Jagiellończycy. Konkurs ma nazwę wiele mówiąca “Raków oczami dzieciaków”. Zachęcamy do tego by dzieciaki przynosiły do nas rysunki. Mają one jakby dowolność, to znaczy wszystko to co kojarzy się dzieciom z Rakowem to, że tak powiem można nanieść na kartki i tutaj przynieść do nas na stadion, czy to na mecz, czy do Raków fanstore tutaj na stadionie.

W ubiegłym roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wtedy poprowadzeniem go zajęło się głównie stowarzyszenie kibiców. W tym roku organizatorzy spodziewają się równie dużej aktywności dzieciaków:

Rok temu ta akcja była przeprowadzona głównie przez Stowarzyszenie Kibiców. Wyszła bardzo dobrze, tych prac było bardzo dużo i teraz też już mamy wiele sygnałów, że ludzie już pracują nadsyłają z dziećmi swoje pracę. Spodziewamy się też dużego zainteresowania i wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji.

Pracę można składać również jutro, w dniu meczu z Lechią, w godzinach od 10:00-17:30. Rozstrzygnięcie konkursu już 1 czerwca na stadionie przy ul. Limanowskiego 83.

Skip to content