Kino OKF Iluzja zaprasza wszystkich seniorów. Nie tylko stałych bywalców comiesięcznych projekcji w ramach KINA SENIORA, ale przede wszystkim tych, którzy jeszcze w Kinie Iluzja nie byli.

Kino zaprasza także stale współpracujący Uniwersytet Trzeciego Wieku.  KINO SENIORA stało się już i nadal będzie ważną częścią życia kulturalnego seniorów. Zapewni małą chwilę wytchnienia, czasem dobrą zabawę, a czasem udzieli odpowiedzi na wiele istotnych pytań o charakterze egzystencjalnym. OKF Iluzja prezentować  będzie filmy bardzo różnorodne, są także otwarci na sugestie i życzenia uczestników Kina Seniora. “Jesteśmy przekonani, że film obejrzany w kinie, zaspokaja potrzeby nie tylko duchowe, kulturalne, ale także towarzyskie. Docierają do nas głosy, ze nasze seanse są znakomitą motywacją do wyjścia z domu i spotkania się przed czy po projekcji, ze znajomymi.

23 stycznia FUKS 2

Seans o godzinie 12.00.

FUKS 2 Polska 2024, 105 min., reż. Maciej Dutkiewicz

wyk.: Maciej Musiał, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Maciej Stuhr, Cezary Pazura, Janusz Gajos

Kontynuacja kultowej komedii sensacyjnej końca lat 90. Aleks obecnie stara się żyć bez większych stresów. Już niedługo okaże się, czy jego syn Maciek odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Stanie się to za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.

Uwaga ! 23 stycznia, przed projekcją FUKSA 2 przedstawimy projekt fotograficzny Łukasza Zyski adresowany do Seniorów SUPERMOCE. Autor pisze:

„ Żyjemy w świecie zbudowanym z szaleństwa. Powoli tracimy kontrolę nad tym co jest prawdziwe a co nie, co ma wartość a co jest tylko podróbką. Nie wiemy co nas czeka, nie wiemy co się opłaca. W tym wszystkim makaron mojej babci jest najprawdziwszym pierwiastkiem, jest kotwicą na wzburzonym morzu, jest spokojem którego ciągle szukamy, zapachem z dzieciństwa. Nie został wygenerowany przez sztuczną inteligencję, nie został oszukany chemicznym oszukaczem, przekolorowany kolorową reklamą. Zapraszam Państwa na prezentację projektu, który potrwa przez kolejny rok a jego bohaterami będą seniorzy posiadający Supermoce.”

UWAGA !

Ze względu na duże zainteresowanie, prosimy o wcześniejsze rezerwowanie biletów : telefonicznie, mailowo lub osobiście w godzinach pracy kasy ( 12.00-20.30) kasa : 34/ 344 40 11, kasa@galeria.czest.pl

 

Źródło: Kino OKF Iluzja

Skip to content