Teatr i Filharmonia zapraszają

Wraz z nowym miesiącem pojawiły się zupełnie nowe kulturowe atrakcje i wydarzenia. Od kina, przez teatr, na filharmonii kończąc wszystkie placówki mają do zaoferowania coś ciekawego.

Mimo, że luty jest najkrótszym miesiącem w roku nie oznacza to, że w koncertów w naszej filharmonii jest mniej. Przygotowaliśmy dla państwa bogaty repertuar, są koncerty symfoniczne, kameralne, chóralne, jest wernisaż wystawy oraz koncert edukacyjny dla młodzieży. Właśnie młodzież szkolą, ale nie tylko, serdecznie zapraszamy na ów koncert w czwartek 6 lutego. Podczas tego wydarzenia dzieci będą poznawały tajemnice dźwięku i muzyki, a wszystko przy pomocy naszej orkiestry symfonicznej oraz renomowanych doktorów fizyki” – mówi Dariusz Madejski, pracownik Impresariatu Filharmonii Częstochowskiej.

Częstochowska filharmonia przygotowała również specjalne koncerty z okazji nadchodzącego święta zakochanych, podczas których zostanie wzniesiony toast „na chwałę miłości”. Filharmonia nie jest jedynym obiektem wartym odwiedzenia w tym miesiącu. Teatr im. Adama Mickiewicza ma do zaoferowania wiele interesujących spektaklów.

W najbliższym czasie w naszym teatrze zapraszamy na szereg ciekawych propozycji, m.in: Nagle, zeszłego lata; Zaczarowany koń;  czy kultowy już teraz testosteron” – opowiada Katarzyna Szeląg, pracownik teatralnego Działu Promocji.

Chciałabym również zaprosić na koncert Ani Rusowicz, jej jedyny koncert w Częstochowie. Wszystko odbędzie się w niedzielę, 22. lutego o godzinie 19:00” – dopowiada Katarzyna Szeląg.

Więcej informacji odnośnie repertuarów na stronach internetowych filharmonii oraz teatru.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content