kr cpm od frontu

Od wtorku do czwartku, między 10 a 12 czerwca, w Willi Generała odbędą się warsztaty, których celem jest odkrycie przeszłości ul. Piłsudskiego w Częstochowie. Warsztaty noszą nazwę “Spacerownik”. Odbędą się w ramach Festiwalu Frytka Off. [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/06/warsztaty.mp3]

– wyjaśnia Adam Florczyk z Centrum Promocji Młodych. Uczestnicy warsztatów będą zachęcać przechodniów do zwiedzania ul. Piłsudskiego za pomocą m.in. fotografii i prac plastycznych.

Krzysztof Rygalik

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content