16-latek posiadał marihuanę

Policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali 16-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Chłopak wpadł po tym jak policjanci i funkcjonariusze straży granicznej przeprowadzili wspólne działania profilaktyczne na terenie jednej ze szkół. Jak się okazało jeden z uczniów posiadał niedozwolone substancje. Nieletni odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Do zatrzymania 16-letniego ucznia doszło na terenie jednej ze szkół na terenie powiatu myszkowskiego. Podczas wspólnych działań policjantów i strażników granicznych wyszło na jaw, że jeden z uczniów posiada przy sobie szklaną, osmoloną fifkę. Taki widok sprawił, że stróże prawa nabrali podejrzeń wobec chłopca. Policjanci zdecydowali dokładnie sprawdzić, czy oby uczeń nie jest zamieszany w przestępczość narkotykową…i szybko wyszło na jaw, że jednak ma “coś” na sumieniu. Po krótkim czasie wydał policjantom dwa zawiniątka z zawartością zielonego suszu. Niedozwolona substancja została zabezpieczona, a przeprowadzone badanie tylko potwierdziło, że ten susz to marihuana. Teraz o losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content