IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej w Przyrowie


W sobotę (08 grudnia) w hali sportowej w Przyrowie rozegrany zostanie IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej dla dzieci urodzonych w 2005 (6 drużyn) i 2008 (8 drużyn).Słowa Papieża Polaka, św. Jana Pawła II, któremu wychowanie młodego pokolenia poprzez sport i rekreację oparte na etyce i postawach wiary katolickiej nie było obojętne i leżało mocno na sercu, są dla katolickich działaczy sportowych motywacją do pokazywania młodym ludziom drogi do Pana Boga, poprzez sport i rekreację.
Turniej rozpocznie się o godz. 9:30, uroczysta gala rozdania nagród, medali, pucharów, dyplomów i statuetek ok. godz. 16.00. Przewidywana liczba uczestników to ok. 150 młodych adeptów piłki nożnej + rodzice i kibice.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content