Kradzież na cmentarzu w Kotowicach

kradzież na cmentarzu 2

Kradzież na wojskowym cmentarzu w Kotowicach. W ciągu niespełna dwóch tygodni czerwca łupem padło 80 sztuk krzyży o łącznej wartości 104 tys. zł.

Myszkowscy policjanci z wydziału kryminalnego błyskawicznie wpadli na trop złodziei. Zatrzymali w tej sprawie dwóch mieszkańców Siamoszyc, w wieku 41 i 45 lat. Po postawieniu im zarzutów przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie, obydwaj mężczyźni przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Uniknęli dzięki temu środka zapobiegawczego w postaci aresztu.

Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do ośmiu lat więzienia. Policjanci odzyskali już większą część mienia przechwyconego w dwóch punktach złomu.

MT

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content