Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulicy Berka Joselewicza z ulicą Moniuszki. Kierowca citroena wymusił pierwszeństwo motocykliście i stracił prawo jazdy, które miał zaledwie 5 miesięcy.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący samochodem citroen wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Honda, który prawidłowo jechał w kierunku Zawady. Na skutek nieprawidłowego manewru 19-latka, doszło do zderzenia pojazdów. Ranny motocyklista trafił do szpitala, a 19-latek stracił swoje prawo jazdy, które posiadał zaledwie 5 miesięcy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają myszkowscy śledczy.

źródło: KPP Myszków

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content