Niebezpieczne zderzenie autokarów w Nowej Wsi

SP

Wczoraj (środa 15 czerwca) późnym popołudniem na drodze krajowej nr 1 w Nowej Wsi zderzyły się dwa autokary przewożące łącznie 90 dzieci.

Przyczyną kolizji było najechanie jednego autokaru na drugi. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został poszkodowany. Dzieci zostały ewakuowane autokarami z Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej do pobliskiej szkoły, gdzie czekały na zastępczy transport do Czeladzi, dokąd jechały z Malborka.

Oba autokary zostały sprawdzone przez Inspekcję Transportu Drogowego i nie zostały dopuszczone do dalszej jazdy. Droga krajowa nr 1 była zablokowana w tym miejscu przez dłuższy czas, tworzyły się duże korki. W akcji brało udział 11 zastępów i 30 strażaków.

Źródło: czestochowa998.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content