Policja konna zabezpieczała Igrzyska Społeczności Terapeutycznych

policja

Policjanci z częstochowskiego zespołu konnego zabezpieczali w Konopiskach Igrzyska Społeczności Terapeutycznej. Tę ogólnopolską sportową imprezę zorganizowało Stowarzyszenie MONAR. Stróże prawa dbali o to, aby zawody przebiegły bez zakłóceń i wszyscy czuli się bezpiecznie.

Igrzyska Społeczności Terapeutycznej, zorganizowane przez Stowarzyszenie MONAR odbyły się na terenie Kompleksu Rekreacyjno – Sportowego Pająk w Konopiskach. Turniej miał wymiar ogólnokrajowy i przyciągnął zawodników z różnych regionów Polski.

Policjanci z zespołu konnego częstochowskiej komendy sierż. szt. Grzegorz Wypchlak i st. sierż. Maryla Cierpiał pilnowali porządku zarówno podczas zawodów, jak i po ich zakończeniu. Impreza przebiegła bez zakłóceń.

źródło: http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content