Drzwi seminarium otwarte na oścież! Przyjdź i zobacz, jak żyją klerycy. Taka okazja przydarzy się 13 maja 2017 r., kiedy to odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi w częstochowskim seminarium duchownym. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

Dzień Otwartych Drzwi rozpocznie się o godz. 9.30. Niedługo potem uczestnicy tego wydarzenia wezmą udział w grze terenowej po seminarium. Podzieleni na grupy, będą wykonywać różnego rodzaju zadania, przy których nie zabraknie dobrej zabawy. Poznają przy tym realia życia seminaryjnego i spotkają się z klerykami. Możliwość rozmowy z alumnami to jeden z głównych punktów programu Dnia Otwartych Drzwi. Będą oni do dyspozycji gości, by dzielić się swoim doświadczeniem wiary i powołania.

W programie Msza Święta z homilią skierowaną szczególnie do młodych, szukających swojej życiowej drogi. Całość wydarzenia zakończy się o godz. 15.00.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni się chłopcy i młodzi mężczyźni, szczególnie ministranci wraz ze swoimi duszpasterzami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (wsd.czestochowa@gmail.com) lud telefonicznie (694 608 881).

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content