Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Radomsku zaprasza mieszańców miasta i okolic do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w dniu 23 maja (wtorek) w godz. 10.00 – 18.00. Każdy, kto w tym dniu dostarczy elektroodpady pochodzące z gospodarstw domowych na parking przed Miejskim Domem Kultury w Radomsku otrzyma sadzonkę.

Partnerami akcji są Electro –System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i  Elektronicznego S.A. , Remondis Electrorecycling Sp. z o.o., Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz Lasy Państwowe.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content