Już tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia rundy zasadniczej w rozgrywkach II ligi. W najbliższą sobotę (19.01) Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa w Hali Politechnik podejmować będzie SPS Konspol Słupca. Początek meczu o godzinie 14.00.

Sobotnie spotkanie będzie starciem sąsiadów z ligowej tabeli. Ekipa ze Słupcy zajmuje obecnie siódme miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. Na ósmym plasują się podopieczni Wojciecha Pudo, którzy zgromadzili dotychczas czternaście „oczek”. Obecnie częstochowianie zajmuje ostatnie miejsce, dające awans do fazy play-off i mają pięć punktów przewagi nad dziewiątym Kasztelanem Rozprza. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, SPS Konspol Słupca wygrał we własnej hali po zaciętym meczu 3:0. Teraz AZS 2020 spróbuje zrewanżować się rywalom i sięgnąć po bardzo ważne punkty.

– Po wygranym meczu z Kasztelanem Rozprza nie spoczywamy na laurach, tylko chcemy wygrywać kolejne mecze. Teraz czas na spotkanie z drużyną ze Słupcy. W pierwszej przegraliśmy tam 0:3, ale po dobrym i wyrównanym meczu. Chcemy się zrewanżować, grając fajną i zwycięską siatkówkę – mówi przed meczem nasz środkowy Jakub Makówka.

Początek spotkania o godzinie 14.00 w Hali Politechnik. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

inf. prasowa: azs2020.pl

Skip to content