Jutro Eltrox Włókniarz zaprezentuje nowy skład

W piątek 28 lutego Eltrox Włókniarz Częstochowa zaprezentuje nowy skład na sezon 2020. Wydarzenie zaplanowane jest na godzinę 17:00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. O szczegółach mówi prezes Włókniarza, Michał Świącik:

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy. Przygotowaliśmy wiele interesujących atrakcji podczas tej konferencji. Chcemy, żeby nasi nowi zawodnicy poznali sowich kibiców, ale i żeby częstochowianie dobrze się bawili. Wśród zaproszonych gwiazd będzie Patrycja Markowska, której muzyka idealnie pasuje do naszej formy motocyklo-samochodowej” – mówi prezes Włókniarza, Michał Świącik.

Jak wspomina prezes Włókniarza, poza prezentacją drużyny oraz możliwością zdobycia autografów sportowców organizatorzy planują szereg różnych atrakcji, również dla najmłodszych fanów.

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in: malowanie twarzy, symulator jazdy, wirtualna rzeczywistość, fotobutki. Jednym zdaniem, rodzice będą mieli CO zrobić ze swoimi dziećmi, ponieważ dbamy o każdego fana” – dodają pracownicy.

Niefortunnie termin prezentacji Włókniarza zbiegł się z kolejnym meczem PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się RKS Raków Częstochowa i Piast Gliwice.

Chociaż jestem naturalnie po stronie Włókniarza, to rozumiem moich kolegów z Rakowa. Meczów żużlowych czy piłkarski czasami po prostu nie da się przenieść i mówię to z własnego doświadczenia. Dlatego nie doszukiwałbym się żadnych złośliwości czy podtekstów z jednej, bądź drugiej strony” – dodaje prezes.

Na prezentację zostali zaproszeni również piłkarze i włodarze klubu RKS Raków Częstochowa, którzy jeśli czas pozwoli, przyjadą na spotkanie.