Zbiórka dla Grzegorza Sakowskiego trwa! Przekaż 1,5 % podatku

Złączmy siły i pomóżmy Grzegorzowi Sakowskiemu w powrocie do zdrowia. Liczy się każda złotówka! Zbiórka nadal trwa, ponadto mężczyznę można wspierać oddając 1,5% podatku.

Igor Mesjasz, który jest twórcą kilku zbiórek na rzecz Grzegorza Sakowskiego, podsumował dotychczasowe działania pomocowe:

– Pan Grzegorz, bohater naszej grupy pomocy, w 2019 roku uległ poważnemu wypadkowi w pracy, w wyniku którego nastąpiło uszkodzenie rdzenia kręgowego i porażanie niedowład czterokończynowy. To był moment, który całkowicie wywrócił do góry nogami życie Grzegorza i jego rodziny. Już od prawie czterech lat trwa walka o lepsze życie. Po prostu o lepszą codzienność dla nich. Za nami już dwie tury internetowych zbiórek, pieniędzy, połączonych z różnymi licytacjami i innymi akcjami przeprowadzanymi w naszej grupie na Facebooku. Dzięki nim udało się nam zebrać już ponad 200 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację, a także na ułatwienie warunków życia dla Pana Grzegorza. Trzeba tu wspomnieć, że te wszystkie pieniążki udało nam się zebrać dzięki naprawdę wielkiej pomocy i wsparciu ogromnej rzeszy ludzi, którzy włączyli się w te nasze zbiórki. To naprawdę dzięki nim udaje nam się pozostawać na tym polu walki o to lepsze jutro dla pana Grzegorza.

– Ogromną rolę pełnią także środki zdobywane z okresu rozliczeniowego – zaznaczył Igor i dodał – 1,5% przekazywane z podatków stanowi też źródło pomocy, z którego rodzina może czerpać na tę codzienną troskę o życie, o zdrowie, o leczenie dla Pana Grzegorza. Niedawno na nowo wystartowaliśmy z tą zbiórką również w naszej grupie pomocy. Dlatego zwracamy się z wielkim apelem o wybór tego szczególnego celu w okresach rozliczeniowych. Już teraz można podarować 1,5% podatku dla Grzegorza, do czego i my pragniemy was bardzo serdecznie zachęcić, zaprosić i poprosić. To jest tak mało, a w rzeczywistości tak wiele. Pamiętajcie, że i wy możecie pomóc.

Pracownicy Radia Fiat życzą Grzegorzowi Sakowskiemu szybkiego powrotu do zdrowia. Szczegółowo o zbiórkach dla mężczyzny można przeczytać m.in. w tym materialeTutaj natomiast pisaliśmy o jednej z akcji charytatywnych wspierających zbiórkę – rajdzie rowerowym.

Skip to content