„Nie Nam a Bogu” zagrali koncert

Częstochowski zespół „Nie Nam a Bogu”, tworzący autorską muzykę chrześcijańską, w niedzielę, 11 lutego o godzinie 17:00 zagrał koncert w kawiarni „Niebo w Mieście”.

O piosenkach, które można było usłyszeć w trakcie koncertu, opowiedziała wokalistka NNAB, Aneta Broniszewska:
– Dzisiaj zaprezentowaliśmy nasze nowe utwory, których nasi słuchacze jeszcze nie słyszeli. Jest to utwór „Pasterz Owiec” i jest też to utwór „Daj nam serca”. Też były te stare utwory, które znacie z naszej płyty EP i naprawdę ta przestrzeń słowa jest ciekawa, dająca nadzieję, dające spotkanie właśnie z Panem Bogiem i dająca relacje.

Rafał Makieła, gitarzysta NNAB podsumował koncert. Podkreślił, że cieszy się z obecności ludzi, którzy pojawili się na wydarzeniu:
– Jak zwykle przyjemność. W niebie gościna więc tutaj w restauracji bardzo dobrze nas przyjęli. Ludzie przyszli, co nas zawsze bardzo cieszy, bo jest dla kogo grać. Mamy to pragnienie, żeby po prostu grać, chwalić Pana Boga i przede wszystkim szukać swojego miejsca. A mamy wrażenie, że jako zespół to właśnie muzyka, jest czymś, co mamy robić. Więc po prostu przyjemność. Ludzie, super miejsce, właściciele, lokal, jeszcze utwory związane z naszą duchowością, z wiarą, z Panem Bogiem więc bardzo się cieszymy, że możemy grać.

Koncert był okazją do tego, aby śpiewając, chwalić Boga.

źródło fot.: Radio Fiat

PJU

Skip to content