„W dobrych nastrojach i z pozytywną energią”

W sobotę 3 grudnia Raków Częstochowa zorganizował briefing prasowy, na którym podsumowano czas przerwy oraz poinformowano o planach klubu na najbliższe tygodnie. Piłkarze odbyli również pierwszy trening po okresie urlopowym, a przed zaplanowanymi na przyszły rok meczami.

Trener drużyny Marek Papszun opowiedział o nastrojach panujących w drużynie po zakończeniu przerwy urlopowej i dalszych planach zespołu:

– Wracamy po tej przerwie urlopowej w dobrych nastrojach, z dobrą energią. Bardzo dobry rok za nami i dzisiaj przed chwilą mieliśmy odprawę z zespołem podsumowującą cały ten rok nie tylko tą rundę. Co zrobić aby zachować ten kierunek i jak dalej się rozwijać.

Oprócz dobrych nastrojów i pozytywnej energii wśród piłkarzy, Marek Papszun zdradził kibicom kilka szczegółów na temat planowanych wyjazdów zagranicznych oraz sparingów piłkarskich:

– Fajny czas przed nami, bo mamy taki zbity okres przygotowawczy. Pierwszy tydzień zaczynamy u siebie, a później wyjeżdżamy do Holandii, Belgii na taki turniej sparingowy. Później przerwa świąteczna noworoczna i 2 stycznia wylatujemy do Turcji i jesteśmy tam trzy tygodnie i wracamy i jest tydzień do ligi i zaczynamy tą decydującą rundę, w której wszystko się rozstrzygnie.

Najbliższy mecz towarzyski Raków Częstochowa rozegra w niedzielę 11 grudnia z klubem Fortuna Sittard.

Ewa Gajewska

Skip to content