Pozostało jeszcze dwanaście dni do końca karnawału. Ludzie bawią się i szaleją, korzystając z ostatnich dni przed Wielkim Postem. Również członkowie Duszpasterstwa Akademickiego Emaus zamierzają tańczyć do białego rana.

Mamy sporo studentów we wspólnocie, więc zazwyczaj jest nas trochę. Wszyscy mieścimy się na naszej Auli Duszpasterskiej. Zawsze mamy dobrą muzykę, studenci chętnie przychodzą, bawią się. Wiec wydaje mi się, że jak co roku tak i teraz bal karnawałowy będzie się cieszył sporym zainteresowaniem. To świetna odskocznia od wszechobecnej nauki i papierologii” – mówi Justyna Nowak, jedna z organizatorek.

Bal od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, zarówno wśród studentów jak i wykładowców. Szampańska zabawa udziela się wszystkim, a sama impreza to okazja do poznania niezwykle ciekawych ludzi. Co roku uczestnicy przebierają się wedle różnych motywów przewodnich, tym razem są to postacie filmowe. Jednak wszyscy przebierańcy są mile widziani.

Chciałabym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich studentów na tegoroczny Bal Karnawałowy w Duszpasterstwie Akademickim, które odbędzie się dwudziestego drugiego lutego. Bal organizowany jest pod hasłem postaci filmowych, czyli każdy przebrany ma od nas bilet wstępu. Gwarantujemy dobrą zabawę i fajnie zakończyć ten semestr wśród ciekawych ludzi” – zaprasza Justytna Nowak.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę facebookową Balu Karnawałowego Emaus.

Foto źródło: facebook.com/EmausDA/

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content