Nocna Przygoda w Dolinie Miłosierdzia

Śpiwory, koce i latarki przygotowane. Kanapki i ciepłe napoje spakowane, a dobry humor udzielił się już wszystkim. Dzisiejszej nocy najmłodsi po raz kolejny będą mieli okazję spędzić ją w interesujący i niecodzienny sposób w Dolinie Miłosierdzia w Częstochowie.

To takie spotkanie, podczas którego organizujemy dla dzieci czas. To możliwość spotkania z ciekawymi ludźmi, wspólne modlitwy, zabawy, gry, konkursy historyczne oraz wspólne oglądanie filmów. Razem przygotujemy kolację, którą wspólnie zjemy w salce parafialnej. Oczywiście wszystko odbędzie się pod opieką osób dorosłych” – mówi ksiądz Andrzej Partika

Nocna impreza od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci jak i rodziców. Radosna atmosfera udziela się wszystkim, a dla samych dzieci spotkanie to okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek. Co roku wydarzenie opiera się na różnych motywach przewodnich, w tym roku są to przygoda i eksploracja. Organizatorzy szczególnie zapraszają uczniów kl. 4-6, lecz parafia otwarta jest na wszystkich chętnych. 

“Raz kolejny zapraszamy uczniów z klas 4-6 na nockę parafialną. Spotkanie jest oczywiście otwarte dla wszystkich dzieci, tych nieco młodszych i tych nieco starszych. Wstęp jest wolny więc każdy kto chce spędzić tą noc radośnie i interesująco jest mile widziany” – zaprasza ksiądz Andrzej Partika.

Spotkanie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00, a zakończy w sobotę (15.02) o godzinie 8:00. Więcej informacji na stronie facebookowej Doliny Miłosierdzia w Częstochowie.