Wernisaż prac Darka Ślusarskiego, który odbył się w piątek (14 września) w Galerii Of art Ale N.M.P. 6 cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno krytyków sztuki jak i pasjonatów tej dziedziny. Na wystawie zaprezentowano 17 prac artysty, m.in: prace olejne, gwasze i akwaforty. Wieczór opiewał w ciekawe doznania zarówno artystyczne jak i muzyczne.

Każdy z nas jest w głębi serca marzycielem, jak mówi Artysta ma ten przywilej by marzyć w pracy. Bo malarstwo to nie tylko kunszt i sztuka to też i przede wszystkim sposób życia. Kochać to co robimy to żyć w harmonii z samym sobą.

Wystawę prac można oglądać do 5 października w Galerii Of art.

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content