Złota Piątka 2018

OKF Iluzja zaprasza widzów do zabawy w typowanie najlepszego filmu 2018 roku. Plebiscyt organizowany jest już po raz dwudziesty siódmy.

W ubiegłorocznej edycji konkursu wśród nagrodzonych filmów znalazły się m.in.: „Twój Vincent”, „Najlepszy” oraz „Cicha noc”.

W naszym plebiscycie głosuje publiczność. Co roku okazuje się jednak, że mamy wspólny mianownik, bo wiele filmów wybranych przez naszych widzów jest także docenianych przez fachowców i znajdują się one w rankingu kina. Nas oczywiście to niezwykle cieszy, gdyż potwierdza to naszą wiarę, że widz kina studyjnego jest wymagający i ma dość wyrafinowany gust – mówi specjalista ds. filmu, Małgorzata Stasikowska-Lis.

Głosowanie wyłoni pięć najlepszych, zdaniem widzów, filmów z 2018 roku, które będą prezentowane w lutym 2019 roku. Co należy zrobić, aby zagłosować?

Głosować można na dwa różne sposoby. W naszym kinie, przy kasie znajduje się skrzynka na głosy oraz lista filmów, więc możemy zagłosować osobiście. Drugi sposób nie wymaga wychodzenia z domu, za pośrednictwem naszej strony www.okf.czest.pl. Wśród plebiscytów, którzy podadzą swój telefon, czy adres mailowy rozlosujemy nagrody, w tym filmy na DVD, wydawnictwa artystyczne oraz dwuosobowy karnet na całą Złotą Piątkę, którą w lutym 2019 roku będziemy prezentować.

W plebiscycie biorą udział wyłącznie filmy premierowe, prezentowane w kinie OKF Iluzja. Wyłączone zostały: ubiegłoroczna Złota Piątka, filmy krótkometrażowe, amatorskie, archiwalne, z okolicznościowych przeglądów, transmisje oper, retransmisje spektakli teatralnych, baletowych, cykl „Wielka sztuka na ekranie” oraz filmy prezentowane w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Głosowanie trwa do 13 stycznia.

KF